Type and press Enter.

O marce


Witaj w świecie CEELHA, gdzie kolory i wzory przeplatają się ze sobą na zupełnie nieoczywiste, intrygujące sposoby!

Jesteśmy marka założoną w 2011 roku, początkowo zajmującą się tylko biżuterią handmade. Dziś specjalizujemy się w pracy z tkaninami bawełnianymi, ręcznie zdobionymi autorską technika przy użyciu farb na bazie wody. Uwielbiamy kontrasty, idealne połączenia czerni i bieli, naturalne materiały, styl skandynawski, ale taże maksymalizm we wnętrzach.

Nasze hasło przewodnie – THE MOST INTRIGUING HANDMADE DESIGN – odnosi się do fantastycznych, intrygujących, błyskotliwych wzorów naszych produktów oraz do kilku właściwości, które zaskakują naszych klientów:

  • nie ma możliwości stworzenia dwóch identycznych sztuk którejkolwiek z prac;
  • wszystkie tekstylne prace można prać w pralce (przepis na pielęgnację), a ręcznie robiony nadruk utrzymuje się w świetnym stanie nawet dłużej niż sama tkanina;
  • produkty dostępne są w limitowanych seriach, często z dostępem tylko 1 sztuki na klienta;
  • możesz spersonalizować WSZYSTKO z naszego asortymentu! Kliknij poniżej

PERSONALIZACJA

Katarzyna Gajowa (Projektantka CEELHA)

Absolwentka wydziału Wzornictwa na WSUS w Poznaniu, wyspecjalizowana w projektowaniu biżuterii. Od urodzenia żyjąca w otoczeniu rękodzieła, tkanin i włóczek, sztuki i natury. Poza marką CEELHA zajmująca się również kreacją graficzną oraz dyrekcją artystyczną. Na stałe związana z Poznaniem.

Najważniejszą inspiracją w każdej pracy kreatywnej jest dla niej jej synek – Janek.