Type and press Enter.

Jak kupować?

WYSYŁKA
Zamówienia wysyłane są za pomocą kurierów Pocztex zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności (z wyłączeniem produktów personalizowanych), maksymalnie do 7 dni roboczych. Czas dostawy, od momentu wysyłki, nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych na terenie Polski, i 10 dni roboczych na terenie Unii Europejskiej.
Dla zamówień powyżej 20PLN obowiązuje darmowa dostawa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz aktualna promocja na wysyłkę na terenie Unii Europejskiej.

WALUTY
Produkty oferowane są w dwóch walutach – PLN i EUR. Zmiana waluty odbywa się wraz ze zmianą wersji językowej strony. Jeśli chcesz sfinalizować zamówienie w EUR kliknij tutaj.

METODY PŁATNOŚCI
Obecnie obsługujemy płatności za pośrednictwem systemu tpay.com oraz PayPal. Dostępna jest także opcja wysyłki za pobraniem.

BEZPIECZEŃSTWO
Sklep działa w bezpiecznym połączeniu SSL. Płatności za pomocą kart kredytowych obsługiwane są przez Tpay oraz PayPal, a my nie mamy dostępu do danych kart kredytowych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Przyjmujemy zwroty i reklamacje zamówionych produktów w ciągu 14 dni od daty doręczenia, zgodnie z procedurą przedstawioną w Regulaminie.

POZOSTAŁE PYTANIA
W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem info@ceelha.com